Bir İhracat Hikayesi

Bir İhracat Hikayesi

Ortalama: 0 oy

Bir ihracat hikayesi, sıfırdan bir ürün bulup ihracat yapmaya çalışan bir ekibin hikayesini anlatan belgesel serisidir. Girişimcilik Youtube kanalları kategorimize eklenmeye de hak kazanmıştır. Yararlı içerik.

Günümüzün dede korkut hikayeleri girişimcilik hikayeleridir diyebilir miyiz? Normal bir insanın başına pek gelmeyecek şeyler geliyor. Korkutucu olabilir ve sonunda ders çıkartılabiliyor.

Tüm bu video serisi gerçekten yaşanan olayların videoya çekilip paylaşılmaktadır. Bu sebepten videolar arasında büyük uçurumlar olabiliyor. Video sıklığında sıkıntılar var ve bu doğal bir şey çünkü böyle bir oluşumda bu normal karşılanabilecek bir şeydir.

Bir ihracat hikayesi’nde “hep ihracattan konuşuyoruz peki biz ne yapıyoruz? Biz de bir şey yapalım.” denilerek çıkmış bir belgesel dizisidir. Ne ihraç edeceklerinden tutun nasıl edecekleri nasıl para kazanacakları gibi bir ton şeye birebir şahit olabiliyorsunuz.

Video içerisindeki tatlı geçişler güzel olmuş. Sizi birden maziye götürürken birden şimdi ve aniden geleceğe götürebiliyor. Ben şahsen bazı müzikleri buradan duyup hunharca dinlediğimi bilirim. (Kanıt)Ortalama: 0 oy

  • Bu Makale Hakkında Sen Neler Düşünüyorsun?

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    %d blogcu bunu beğendi: