Girişimcilik Dizileri
Ortalama: 5 oy

İnternet üzerindeki tüm girişimcilik dizileri, girişimci dizileri, girişimcilik dizisi ve girişimcilik dizileri netflix dahil hepsinin derlenmiş listesi.

Mad Men

Mad Men

1960 yıllarında en kurnaz iş adamlarının ve kadınlarının New York’ta bir reklam ajansında satış ve girişimcilik odaklı çalışmalarını konu alan bir dizidir.

Girl Boss

Girl Boss

Gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır. Sophia Amorouso isimli genç bir kadın internette eski kıyafetlerinden birini açık artırmaya koyup yüksek bir fiyata satmasıyla bu işi yapmaya kadar verir. Dizi boyunca Amerikan rüyasını iliklerinize kadar hissedeceksiniz. İnanılmaz ilham verici bir dizidir. Gerçek bir hikayeden alındığı için dizinin ikinci sezonu çıkmayacaktır.

Silicon Valley

Silicon Valley

Silikon vadisi civarında yaşayan yazılımcı Richard, bir müzik programı yapar ve etrafındaki milyarderlerin dikkatini çeker. Ardından yazdığı algoritma manyak bir şeye dönüşürken Richard’la beraber beş arkadaşının kara mizah ve teknolojinin harmanlanmasıyla başlarından geçen her olayı anlatan bir dizidir.

Black Mirror

Black Mirror

Kara Ayna, diğer dizilerin aksine bir sırası yoktur. Herhangi bir bölümünü açıp izleyebileceğiniz bir dizidir. Dizi gelecek yıllarda teknolojinin nelere sebebiyet vereceğini anlatan her bölümünde başka bir zamanda başka bir konuyu işleyen yapımdır. Diziyi izledikçe siz de “vay anasını” etkisi yaratacaktır.

Sex Education

Cinsel terapist annesi olan Otis, cinsellik üzerine çok bilgiye sahiptir fakat bunu kullanmakta sıkıntı çeker. Bu bilgiyi fark eden sınıf arkadaşı bunu paraya dönüştürmenin yolunu bulur. Her ne kadar ergen dizisi gibi gözükse de bir iş kurma, zorluklarla mücadele, aile hayatı ve kişisel hayatın ilerleyişini anlatan bir dizidir. Ön yargı ile bakarsanız bir çok mesajı kaçırırsınız.

How To Sell Drugs Online

How To Sell Drugs Online

Moritz‘in kız arkadaşı bir yıl yurt dışına çıkmış ardından tekrar eve gelmiştir. Moritz kız arkadaşının ecstasy (uyuşturucu) kullandığını öğrenince tüm zulasını alır ve kız arkadaşıyla eski halline dönebileceğini umarak bu uyuşturucuları internetten satmaya başlar.

Peaky Blinders

Peaky Blinders

1920’lerde geçen İngiliz gangster dizisidir. Tomy ve ailesi bahis işi yapmaktadır. Devlet, çeteler ve komünistler arasındaki çatışmayı anlatmaktadır. Diziyi izlerken geleceği tahmin etme, strateji geliştirme gibi özelliklerinizin varlığını fark edeceksiniz.

Kendi dizilerinizi ekletmek için lütfen [email protected] adresinden bizimle iletişime geçiniz!

Girişimcilik filmlerini izlemeyi unutmayınız.

(Devamı gelecektir)


%d blogcu bunu beğendi: