Girişimzel Stok

Girişimzel Stok

Ortalama: 5 oy

Girişimzel Stok, stok sitelerin stok sitesi. Video, resim, müzik ve tema stoklarının olduğu sitelerin derlemesinden oluşan tatlı tasarımı olan bir Girişimzel tarafından kodlanan bir üründür.

Stok İçerikler

Video çağının zirvelerini yaşadığımız şu dünyada stok video bulabilmek hatta ücretsizini bulabilmek çok gerekli olmaya başlamıştır. Sinema endüstrisinin gelişimiyle birlikte insanlar videolara alışmış ve kendi sinemalarını kendi filmlerini çekmek için ilhamlar toplamıştır. Bir de üstüne yeni nesil kameralarla istek artmış ve adeta bir açlığa dönmüştür.

YouTube da bu açlığı körükleyen kimi zaman tuz kimi zaman bir şeker olmuştur. Video çekmeyene tuz video çekene şeker. Her ikisi de suyu aramaktadır. Bu çağın getirdikleri içinde hazır videolar serisi de vardır. İnsanların yararlanabilmesi için hazır videolar. Bu videolara “stok video” adı verilmektedir. Önemli kriter ücretsiz olabilmesidir. Çünkü eser sahipleri artık haklarını savunabilecek kafalara sahip olmuştur.

Peki burada asıl soru şu: “Güzel içerik üretmek için tüm içerikleri ben mi çekmeliyim?” Çok tartışmalı olan bu soruyu “nerede” diye kullanarak tartışma ateşini söndürüyorum. Nerede kullandığına göre değişir.

Yapılan işin içindeki anlamlar olağanüstüyse kendin çekebilirsin. Gerçi bu durum kişinin kararlarını da etkilemekte. Bir filmin içinde stok videolar kullanıldığını da görmüştü gözlerimiz.

Velasılkelam stok içerikler insanların hayatlarında etki eden bir ihtiyaçtır. Biz de bu ihtiyacınızı duyup hemen o stokların stoğu olan bir internet sitesi kurduk. Adını da “Stok” koyduk. Girişimzel Stok.

İçinde resim ve fotoğraf stokları, illustrasyon ve çizim stokları, müzik stokları, ses efektleri stokları, video stokları, after effects ve premiere pro stokları gibi çeşitli stoklara sahip bir internet sitesi.

Şahsen ben bazılarını hunharca kullanıyorum. Bunları sizlerle paylaşmamak olmazdı. 🙂

Ortalama: 5 oy

  • Bu Makale Hakkında Sen Neler Düşünüyorsun?

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    %d blogcu bunu beğendi: