Egirişim

Egirişim | Girişimzel HaberBugünün haberleri
Egirişim
Paym.es üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, gelal ile hızlı bir şekilde teslim edilecek

egirişim - Girişimcilik ve Teknoloji Kargo ve taşımacılık sektörünün dijital dönüşüm öncüsü gelal, e-ticarete hız kazandıracak bir marka iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında online ödeme platformu Paym.es üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, alıcısına dakikalar içi..

Devamını Oku

13.4.2021 12:29

Egirişim
BtcTurk, Bitcoin geliştirme platformu Brink’e 210 bin dolarlık fon sağladı

egirişim - Girişimcilik ve Teknoloji Kripto para borsası BtcTurk, Bitcoin’in geliştirilmesi amacıyla 2020’de John Pfeffer ve Wences Casares’in finansal sponsorluğunda kurulan ve kâr amacı gütmeyen Brink’e 210 bin dolarlık fon sağladı. Sponsorluk sayesinde Brink, açık kaynak..

Devamını Oku

13.4.2021 11:40

Egirişim
Türkiye’den çıkan Palo Alto merkezli girişim Code2, ScaleX’ten 1 milyon dolar yatırım aldı

egirişim - Girişimcilik ve Teknoloji Türkiye’den çıkan Palo Alto merkezli teknoloji girişimi Code2, Scalex’ten 1 milyon dolarlık yatırım aldığını duyurdu. Bu yatırım ile şirket bir süredir üzerinde çalıştığı no-code web uygulaması geliştirme platformunu kullanıma sundu. Şirketler..

Devamını Oku

13.4.2021 11:07

Egirişim
Turkcell Superonline’ın genel müdürü Emre Erdem oldu

egirişim - Girişimcilik ve Teknoloji Turkcell’in dünya ile aynı anda fiber internet çağını başlattığı şirketi Turkcell Superonline’ın genel müdürlüğüne Emre Erdem atandı. Erdem bu kapsamda, bireysel ve kurumsal müşterilerin sabit ses ve internet çözümlerinin yanı sıra uluslararas..

Devamını Oku

13.4.2021 10:40

Egirişim
Lumnion, InsureTech Hub Munich’in NXT programına dahil olan ilk yerli girişim oldu

egirişim - Girişimcilik ve Teknoloji Sizlere geçtiğimiz hafta içerisinde Sabancı Ventures ve StartersHub’dan 4.5 milyon TL üzerinde yatırım aldığını duyurduğumuz Lumnion, Avrupa’nın en iyi sigorta teknolojileri programlarından InsureTech Hub Munich‘in NXT Programına d..

Devamını Oku

13.4.2021 09:54