[ratings id=”1″]

Hakkımızda

Girişimzel mayıs 2019’da İnstagram sayfası olarak Uğur KILCI tarafından kurulmuştur. Instagram sayfasının resimlerine bilgiler ve amaçlar sığmayınca websitesi açılmıştır.

Girişimzel Nedir?

Girişimzel, girişimcilik pastasındaki %20lik yeri olan gündem haberlerinin dışında arta kalan dilimdir.

Girişimzel, her girişimcinin ve girişimci adayının takip etmesi gereken bir internet sitesidir. Lider girişimcilik sitelerinde girişimcilere genellikle haber gösterilmektedir. Fakat haberler girişimciyi geliştirmemekte sadece gündem bilgisi vermektedir. Girişimzel bu noktada diğer girişimcilik sitelerinden ayrılmaktadır.

Modern yüzyılda ekonomi ve finans bilen herkes girişimci olarak nitelendirilmektedir. Biz buna katılmıyoruz. Girişimci bunlarla birlikte bilmesi gereken psikoloji, sosyoloji, pazarlama, sağlık, felsefe, tarih gibi bilgileri bilmesi gerekmektedir. Çünkü hepimiz biliyoruz ki bu sektör zorlu bir sektördür. Psikoloji bakımından güçlü olabilmek için neler yapman gerektiğini bilmelisin fakat bunları anlatan hiç kimse yok.

Öte yandan ticaret yaptığınız kitlenizi anlayabilirseniz ona dilediğiniz ürün ve hizmeti satabilirsiniz. Sonuçta kimse hindistanda dana kavurma satmak istemez.

Şu an 12 kişi Top Secret: Wai Roon Pun Lan (The Billionaire) filmini izliyor
%d blogcu bunu beğendi: