How To Sell Drugs Online Fast

How to Sell Drugs Online Fast

How to Sell Drugs Online Fast, iki genç internet üzerinden uyuşturucu satan site kurarlar. Netflix dizi önerileri ve girişimcilik dizileri kategorilerinin arasında parlak bir yıldız olabilecek potansiyelde bir dizidir.

17 yaşında Moritz adındaki bir gencin, kız arkadaşı ile aralarının bozulması sonucu aldığı büyük bir paket uyuşturucunun elinde patlamasıyla birlikte başlayan bir hikayedir. Lise öğrencisinin hem uyuşturucu aldığı adama hem de en yakın arkadaşına borçlandığı için çok hızlı bir şekilde para kazanmayı düşünür ve en yakın arkadaşının e ticaret sitesi nin alt yapısını kullanarak internetten uyuşturucu satmaya başlar.

Netflix Dizi Önerileri

Evet, girişimcilik dizileri listemizde Netflix’ten olan bu diziyi öneririz. Çünkü gerçekten güzel işlenmiş bir dizidir. Detaylara bakacak olursak,

Başrollerde Maximilian Mundt, Danilo Kamperidis, Lena Klenke var. Dizi 2019 yapımı bir dizi ve 1 sezonluk bir dizi. Bir çırpıda bitirebileceğiniz ve keyif alacağınız çerezlik diziler arasında yer alır.

Dizi kategorisine gelecek olursak zaten girişimcilik var artı komedi artı drama da eklenince işler biraz saçmalaşıp güzelleşiyor. Uyuşturucuyu tasvip etmiyoruz. Ama girişimciliği, evet.

How to Sell Drugs Online Fast Girişimzel Yorumu

How to Sell Drugs Online (Fast) ilk bölümden itibaren internette mutlu gözüksek de mutlu olmadığımızı hepsinin bir bağımlılık olduğunu anlatır ama doğru bir biçimde kullanırsak süper ötesi şeyler de elde etmiş oluruz.

How to Sell Drugs Online (Fast) izlerken maceralı yerleri ve iyi anlatımından dolayı sürekli diğer bölümde ne olacak diye düşünmeye başlıyorsunuz. Bu sırada internetin hiç görmediğimiz bilmediğimiz yanlarını da bu sayede öğrenmiş de oluyoruz. Girişimcilik ve uyuşturucunun arasındaki bağı da her ne kadar kötü olsa da dile getirmekten kaçınmıyorlar.

Diziyi sevmemizin diğer yanı da teknolojinin nimetlerinden düzgünce faydalanıyor oluşumumuzu anlatması, bu devirde teknolojiyi kullanmayan kişilerin kendilerini tamamen eksik olarak görebilir. Bu sürükleyici dizinin acaba ikinci sezon olacak mı tam bilmesek de umarım çekilir ve daha çok teknolojinin internetin karanlık yüzünü de öğrenmiş oluruz.

Bunu da unutmadan geçmeyelim, internetten kolay para kazanma yolları nı falan bahsediyoruz da, her işin bir zorluğunun olduğunu da unutmamak gerek. Moritz’i de örnek alırsak ilk başta yaptıkları iyi gitti sonradan yorumlar kötü geldi yani birden yükseliş içerisindeyken birden düşüşe geçti önemli olan o düştüğümüz yerden kalmamız gerektiğini unutmamak. Bu denli çalışmak kötü tabii.

Her işin kendine göre bir zorluğu vardır. Yeri gelir saatlerce uğraşırsın çok başarılı olursun yeri gelir çok uğraşsan da hiç bir şey elde edemezsin önemli olan yılmadan pes etmeden zafere ulaşmaktır ve de Girişimciliğin ne demek olduğunu bu dizide bir kere daha anlamış olduk dizinin ilk bölümünde dediği gibi bugünün ineği yarının patronudur.

Dizi izle

Netflix ile izle
Netflix ile izle
Ortalama: 0 oy

  • Bu Makale Hakkında Sen Neler Düşünüyorsun?

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    %d blogcu bunu beğendi: